توسعه گران در یک نگاه !

شرکت توسعه گران نرم افزار آذربایجان زیر مجموعه هلدینگ فناوری اطلاعات،الکترونیک و مخابرات شرکت سرمایه گذاری فاتحان عصر تدبیر می باشد. این شرکت فعالیت خود را از سال ۱۳۸۱ در پارک علم و فناوری آذربایجان شرقی آغاز نمود و با بهره گیری از نیروهای متخصص در طی ۱۹ سال توانسته است به یکی از شرکتهای فعال و معتبر کشور در تولید راهکارهای نرم افزاری و خاص فناوری اطلاعات تبدیل شود . احراز صلاحیت شده از معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری به عنوان اولین شرکت دانش بنیان ، احراز صلاحیت شده از شورای عالی انفورماتیک کشور در ۷ رسته تخصصی فناوری اطلاعات با رتبه ۲ کشوری، انتخاب شده برتر جشنواره کارآفرینی کشور ، انتخاب به عنوان فناور برتر استان آذربایجان شرقی در سالهای 91 و 99 و ... بخشی از افتخارات این شرکت توانمند می باشد. ادامه ..

1

دانش بنیان

2

رتبه  انفورماتیک

+343

ماژولها

+2100

مشتریان

+18

سامانه کشوری

+6

راهکار جامع 

حضور و فعالیت مستمر در بازار نرم افزار جمهوری اسلامی ایران، بی شک توسعه گران نرم افزار را به یکی از تولید کنندگان تخصصی محصولات نرم افزاری تبدیل کرده است. کسب تجربه از پروژه های مختلف اجرا شده در دستگاه ها و شرکتهای دولتی و خصوصی باعث گردیده است که محصولات تولیدی ما به عنوان یک راهکار یکپارچه با اندک بومی سازی بتوانند در سازمانهای مختلف بکارگیری شوند.

راهکار یکپارچه نرم افزاری منابع انسانی مصباح

راهکار جامع منابع انسانی مصباح کمک می‌کند تا متناسب با نیازهای کسب‌وکارتان، مدیریت سرمایه انسانی سازمانـتان را بهینه کنید، به هنگام تغییر در قوانین یا صدور احکام اصلاحی در ارتباط با تغییرات حکمی و ریالی کارکنان، از اعمال خودکار تغییرات بهره‌مند شوید، خطاهای احتمالی در محاسبه‌ی جبران خدمات کارکنان را کاهش دهید، با مدیریت مسیر شغلی، سرمایه‌های انسانی سازمان را حفظ کنید و در کنار مدیریت حضور کارکنان، امنیت تردد را هم در سازمان‌تان به‌دست آورید.
اطلاعات بیشتر

راهکار یکپارچه نرم افزاری تدارکات و لجستیک همدم

راهکار جامع تدارکات با ۱۶ زیرسیستم خود و با امکان کاربری مستقل زیر سیستم های موجود و در کنار استقلال عملیاتی، امکان مدیریت مرکزی و دریافت گزارشات و اطلاعات تجمیعی مورد نیاز در حوزه تدارکات و لجستیک را در هر لحظه میسر کرده است. با استفاده از زیرساخت کارتابلی این سیستم جامع، کلیه پرسنل سازمان می‌توانند مواردی مانند درخواست‌های خرید، انتقال کالا از انبار، فهرست اموال تخصیصی، اطلاع‌رسانی و اخذ مجوزهای امور مرتبط را از طریق کارتابل خود مشاهده، ثبت و پیگیری نمایند.

اطلاعات بیشتر

راهکار یکپارچه نرم افزاری مالی

نرم‌افزاری جامع مالی بر بستر وب با محیطی یکپارچه ، کلیه فرآیندهای امور مالی سازمانها/ شرکتها را تحت پوشش قرار می‌دهد. یکپارچگی موجود در زیرسیستم‌ها، منجر به ایجاد محیط کاری کاملا متصل می‌شود.

توسعه گران نرم افزار آذربایجان با شناخت و تمرکز بر نیازهایی مانند حفاظت از اطلاعات محرمانه سازمانی، جزئیات اطلاعات مالی و عدم داده‌سازی در این حوزه ،جلوگیری از سوء استفاده‌های احتمالی، راهکارهای لازم را پیش‌ بینی کرده است. 

اطلاعات بیشتر

راهکار یکپارچه نرم افزاری روابط عمومی

راهکارهای جامع روابط عمومی با استفاده از ابزارهایی مانند کیوسکهای الکترونیکی ، پورتالهای سازمانی امکانی را ایجاد می کنند تا مدیران روابط عمومی بتوانند با سهولت و سادگی با مخاطبان و جامعه هدف خود ایجاد ارتباط نمایند.

ما در راهکارهای های جامع روابط عمومی نرم افزارهای مختلفی را جهت ایجاد ارتباط و توزیع پیام انبوه طراحی و پیاده سازی نموده ایم.

اطلاعات بیشتر

راهکار یکپارچه نرم افزاری مدیریتی

راهکارهای مدیریتی کسب و کار شرکت توسعه گران در سه سطح کسب و کارهای کوچک، متوسط و بزرگ طراحی شده اند. این راهکارها کلیه فرآیندهای مورد نیاز برای مدیریت و اداره یک کسب و کار را در بر می گیرد.

راهکارهای کسب و کار شامل گردش مکاتبات (اتوماسیون اداری)، مدیریت پروژه، اتوماسیون فنی و مدیریت منابع انسانی و مدیریت فروش را شامل می گردد.

اطلاعات بیشتر

راهکار یکپارچه نرم افزاری پورتال

راهکارهای جامع پورتال یکی از قویترین پورتالهای سازمانی است که بر پایه دولت الکترونیک و با هدف مدیریت پورتال خدمات الکترونیک ایجاد گردیده است. این راهکارها بیش از 180 ماژول نرم افزاری را در بر میگیرد که می توان خدمات مختلفی را بر روی پورتال ارائه نمود.

شرکت بر اساس این ماژول پرتال استان آذربایجان شرقی را پیاده سازی نموده بود.

اطلاعات بیشتر

   ODOO ERP

یکی از پروژه های شرکت توسعه گران نرم افزار آذربایجان بومی سازی ماژولهای ای آر پی بر پایه ODOO می باشد که در شرکت آغاز گردیده است و بخش اعظم این ماژولها توسط متخصصان شرکت برای کسب و کارهای دولتی و خصوصی بومی سازی گردیده است. شرکت توسعه گران نرم افزار آذربایجان تحت یک کنسرسیوم ایرانی - هندی بخشی از اجرا و نظارت پروژه تولید سامانه یکپارچه شرکت صنعتی و معدنی گل گهر را بر عهده دارد.  خدمات فناوری اطلاعات

  مابا اتکا به نیروهای با تجربه و متخصصان جوان خود به موازات تولید صنعتی نرم افزار خدمات متنوعی را در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات ارائه می دهیم.

  مشاوره


  • تدوین طرح جامع ICT
  • تدوین معماری سازمانی
  • دولت الکترونیک
  • تجارت الکترونیک

  نظارت

                  

  • نظارت بر تحلیل و طراحی
  • نظارت بر تولید نرم افزار
  • نظارت بر امنیت نرم افزار
  • نظارت بر تدوین طرح ها

  پردازش و تحلیل داده


   
  • خدمات پایگاه داده
  • کلان داده
  • هوش مصنوعی
  • یادگیری ماشین

  همکاری های  بین الملل

   
  توسعه گران نرم افزار در عین حال که یک شرکت دانش بنیان تولیدی در حوزه نرم افزار است در کنار فعالیتهای خود در داخل کشور به منظور دستیابی و حضور در  بازارهای خارجی پروژه هایی را راسا یا با همکاری سایر شرکتها آغاز نموده است.


  جمهوری آذربایجان

  این شرکت بر اساس تفاهم نامه با شرکت نرون باکو نسبت به توسعه موتور جستجوی یئل خود در آن کشور اقدام نموده است. همچنین همکاریهای نزدیکی را با هلدینگ تکبا در راستای فروش محصولات در منطقه قفقاز دارد.

  کره جنوبی
  این پروژه در راستای هوشمند سازی سیستم های اطلاعاتی مبتنی بر یادگیری ماشین با شرکت وندیر آغاز گردیده است توسعه گران نرم افزار نماینده هلدینگ فناوری با این شرکت در ارتباط است.

  جمهوری ارمنستان
  شرکت توسعه گران نرم افزار همزمان با حضور در نمایشگاه IT  ارمنستان توانسته است ارتباطات خوبی را با شرکتهای این کشور ایجاد نموده و حضور فعالی را در مناقصات داشته باشد.

  سوریه

  حضور در بازارهای سوریه با حمایت دولت از اهداف شرکت می  باشد در این راستا برخی اقدامات زیرساختی صورت گرفته است.


  برخی از طرح ها و پروژه های تحقیقاتی

  سامانه جنگ رسانه از پروژه های تحقیقاتی و دانش بنیان شرکت می باشد که قابلیت های مختلفی را در حوزه آفندی رسانه ایجاد می نماید این سامانه قابلیت ارسال پیام های مختلف در حوزه سایبری ، شناسائی سایت ها و آی پی های سرورهای مختلف فعال را دارد. ( این سامانه قابلیت ارائه خدمات تجاری را دارد و قابل فروش نمی باشد).

  موتور جستجوی یئل با هدف ایجاد یک موتور  جستجوی داخلی در کشور در حال طراحی می باشد. این موضوع مورد استقبال چند کشور داخلی نیز قرار گرفته است و آمادگی خود را جهت توسعه این پروژه در کشورهای همسایه نیز اعلام کردند و البته تفاهم نامه هایی نیز در این خصوص عقد شده است.

  توژال از دیگر سامانه های تحقیقاتی شرکت می باشد که با هدف ایجاد یکپارچگی در سطح داده و سرویس در سامانه های اطلاعاتی ایجاد گردیده است از دیگر قابلیت های این گیت وی امکان مدیریت اتوماتیک درخواست ها می باشد.

  توژال از طرحهای دانش بنیان و در حال توسعه شرکت می باشد که به تائید معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری نیز رسیده است.

  تعدادی از سامانه های کشوری

  گواهینامه ها

   

  اخبار و اطلاع رسانی