ماژول بحث و گفتگو

بحث و گفتگو بخشی از سیستم ارتباطات داخلی اودوو است. کاربر می تواند از این پشتیبانی نرم افزاری برای درگیر شدن در مکالمه خصوصی یا گپ گروهی با همکاران خود استفاده کند. چنین سیستمی ارتباطات تجاری را بهبود می بخشد و همچنین نیاز به ارسال ایمیل های تجاری را کاهش می دهد.

بحث و گفتگو اودوو یک برنامه کاربر پسند برای کسانی است که می خواهند همه ارتباطات را به یک نقطه واحد برسانند.بحث و گفتگو اودوو بستری است که به کاربر امکان ارسال یا دریافت پیام را می دهد. پیام را می توان به هر برنامه ای ارسال یا از آن دریافت کرد یا به کاربر اجازه می دهد از هر مکان در اودوو پیام ارسال و دریافت کند. همچنین با پیام ها و هشدارها سر و کار دارد. بحث و گفتگو اودوو به من امکان می دهد تا هشدارها و پیام ها را به طور موثر کنترل کنم. ماژول بحث و گفتگو اودوو به ایجاد کانال های خاص برای گفتگوها و بحث های گروهی کمک می کند. همچنین از هماهنگی جلسات پشتیبانی می کند و رابط کاربری قابل دسترسی برای کارمندان خواهد بود.

ماژول بحث ، کاربر را قادر می سازد مکالمه هایی را که کاربر می خواهد دنبال کند انتخاب کند. کاربر هیچ نگرانی در مورد مشاهده ارتباطات شخصی توسط افراد دیگر نخواهد داشت. بحث و گفتگو اودوو به گونه ای طراحی شده است که می تواند با تمام برنامه های دیگر در اودوو تلفیق شود.

با ورود به ماژول ، کاربر یک صندوق ورودی اصلی پیدا می کند. صندوق ورودی به شما امکان مشاهده مکالمات ستاره ای ، تاریخچه ارتباطات و سایر دسته های دیگر را می دهد. کانال ها و پیام های مستقیم را نیز می توانید در صندوق ورودی پیدا کنید. کاربر می تواند گفتگوهای مختلف را در کانال ها و پیام های مستقیم لیست کند. ارتباطات خصوصی برای هر شخص  محفوظ می ماند پیام های مستقیم و گفتگوهای گروهی تحت کانال ها قرار می گیرند.