درگاه پرداخت در اودوو


تماس با ما

مروری کوتاه بر درگاه پرداخت در اودوو

در زمانی که اکثر معاملات مالی به صورت آنلاین انجام می شود ، تسهیل انتقال ایمن داده های معاملات ضروری است. جابجایی وجوه بین مصرف کننده و بازرگان اغلب از طریق سیستم های ای.آر.پی چند لایه انجام می شود. پذیرش پرداخت های آنلاین از طریق کارت های اعتباری / بدهی نیاز به درگاه پرداخت ادغام در نرم افزار اختصاصی ای.آر.پی دارد.

درگاه پرداخت یک برنامه نرم افزاری است که از راه دور میزبانی می شود و پردازش و مجوز پرداخت بین مشتریان و بازرگانان را بر عهده دارد. از طریق وب سایت بازرگان ، مشتری به یک صفحه امن هدایت می شود که توسط یک شخص ثالث میزبان یک معامله موفق است. اودوو یک پلت فرم برجسته نرم افزار مدیریت کسب و کار است که خدمات مدیریت ای.آر.پی را به شرکت های بین صنعت ارائه می دهد. علاوه بر این ، از چندین ادغام سفارشی از جمله ادغام درگاه پرداخت با ارائه دهندگان درگاه شخص ثالث پشتیبانی می کند.

ارائه دهندگان درگاه پرداخت

Paypal ، Adyen ، PayUmoney ، Buckaroo ، Authorize.net ، Sips و Stripe ارائه دهندگان درگاه پرداخت شناخته شده هستند. مجموعه اودوو ای.آر.پی پشتیبانی از یکپارچه سازی برای همه این درگاه های پرداخت را فراهم می کند. عملکرد اصلی ارائه دهنده درگاه پرداخت پردازش ایمن و واریز وجوه پرداختی از مشتری به حساب بانکی بازرگان است. آنها این کار را مستقیماً از طریق وب سایت بازرگان انجام می دهند و برخی از آنها یک ترمینال مجازی برای بازرگان برای دریافت پرداخت آنلاین دارند. برخی از درگاه های پرداخت با پشتیبانی اودوو شامل صورتحساب های مکرر برای تکرار پرداخت های ماهانه ، سه ماهه و سالانه است.