ماژول برنامه ریزی اودوو

برنامه ریزی یک ویژگی مهم است. پیش از این ، بخشی از ماژول مدیریت پروژه بود. برای سهولت کاربری و کاربرپسندی ، این برنامه در نسخه جدید اودوو به یک برنامه مستقل تبدیل شده است. برنامه ریزی اودوو به یک کسب و کار کمک می کند تا همه کارها را به راحتی و به سرعت مدیریت کند.


ویژگی های اصلی:

زمانبندی 

این ویژگی به کاربر کمک می کند تا برنامه ای برای خود یا سایر کارمندان ایجاد کند. این برنامه به ایجاد یک برنامه برای یک ماه ، یک هفته ، یک روز یا یک سال کمک می کند.

ایجاد زمانبندی 

این کار را می توانید با کلیک روی روزی که می خواهید برای آن برنامه زمان بندی کنید ، انجام دهید. با کلیک بر روی تاریخ ، پنجره جدیدی باز می شود تا موارد بیشتری را وارد کرد. کاربر می تواند نقش ، پروژه ، وظیفه ، وضعیت تکرار ، تاریخ ، زمان اختصاص داده شده و ساعات کار اختصاص یافته را اضافه کند. پس از اتمام مراحل ، فقط روی دکمه ذخیره کلیک کنید تا تغییرات مشخص شود. برنامه ریز اودوو همچنین یک گزینه فیلتر را برای برنامه ریزی نیز ارائه می دهد. این ویژگی می تواند به کاربر کمک کند تا برنامه ها را بر اساس شیفت باز برای نقش های من ، شیفت های من ، تیم من ، آینده ، گذشته و غیره فیلتر کند.

ویژگی های اصلی:

شیف باز 

شیفت باز ویژگی است که به کاربر کمک می کند فقط یک شیفت را برنامه ریزی یا شروع کند و آن را برای دیگران باز نگه دارد. در چنین مواردی ، اگر ایجاد کننده به دلیل کمبود منابع یا دلیل دیگری غیر نتواند کار را به پایان برساند، از شخص دیگر  بخواهد کار را بر عهده بگیرد و به پایان برساند.