صندوق فروشگاهی 
(POS)

سیستم صندوق فروشگاهی یک برنامه کاملاً یکپارچه است که به شما امکان انجام هرگونه معامله را می دهد ، به طور خودکار حرکات محصول را در سهام خود ثبت می کند و به شما امکان می دهد آمار و ادغام های واقعی را در تمام فروشگاه ها انجام دهید.

تماس با ما

مقدمه

صندوق فروشگاهی یک برنامه منحصر به فرد از مجموعه برنامه های اودوو است که روی یک محیط 100٪ تحت وب کار می کند. این دو قسمت است: Front-end و Backend. رابط Front-end به شما امکان می دهد محصولات را به سرعت بفروشید و همچنین به شما امکان می دهد تا همزمان با چندین مشتری معامله کنید. از طرف دیگر ، رابط Backend به شما امکان می دهد صندوق فروش خود را پیکربندی کنید و همچنین گزارشات را چاپ کنید و فروش خود را تجزیه و تحلیل کنید.

برنامه صندوق فروشگاهی را می توان بصورت آنلاین یا آفلاین در iPad ها ، رایانه ها یا لپ تاپ های اندروید استفاده کرد. صندوق فروشگاهی اودوو کاملاً با برنامه های موجودی و حسابداری ادغام شده است. هرگونه معامله در محل فروش شما به طور خودکار در سهام و حسابداری شما ثبت می شود بلکه در بخش مدیریت ارتباط با مشتری شما ثبت می شود زیرا مشتری از برنامه شناسایی می شود. شما قادر خواهید بود بدون دردسر ادغام چندین برنامه خارجی ، آمار و ادغام های واقعی را در تمام فروشگاه های خود اجرا کنید.

این ماژول به کاربر اجازه می دهد عملیات خرده فروشی شرکت را با اودوو ادغام کند. با استفاده از دستگاه های مختلف متصل از راه دور می توان به این قابلیت دسترسی داشت. علاوه بر این یکپارچه سازی زمان واقعی با موجودی شرکت یک مزیت اضافی در عملیات خرده فروشی خواهد بود.

ماژول صندوق فروشگاهی را می توان برای فعالیت های یک رستوران یا یک فروشگاه نیز با ابزار کافی موجود در اودوو پیکربندی کرد. این ابزارها به شما امکان می دهد یک هتل یا رستوران را به طور موثر اداره کنید. یکی دیگر از ویژگی های اصلی ماژول صندوق فروشگاهی این است که می توان آن را در حالت آفلاین اجرا کرد و عملیات زمان واقعی را به راحتی مدیریت کرد.

صندوق فروشگاهی

سازگار با هر سخت افزار، نصب یا سخت افزار خاصی لازم نیست.

پس از تکمیل سفارش ، می توانید پرداخت را ثبت کنید. همه روش های پرداخت موجود در سمت چپ صفحه ظاهر می شوند. روش پرداخت را انتخاب کرده و مبلغ دریافتی را وارد کنید. سپس ، می توانید پرداخت را تأیید کنید.

بخشی از امکانات صندوق فروشگاهی

محصولات

محصولی که در سیستم تعریف شده را می توان امکان استفاده در عملیات خرده فروشی را فراهم کرد. کاربر همچنین می تواند فقط برای جنبه صندوق فروش آن را غیرفعال کرده و در تجارت شرکت استفاده کند. توضیحات محصول در صندوق فروش را می توان به همان روشی که در ماژول خرید توصیف شده است ، انجام داد.

برنامه باشگاه مشتریان

کاربر می تواند برنامه های وفاداری ایجاد کند که می تواند در عملیات خرده فروشی مورد استفاده قرار گیرد. این برنامه وفاداری گزینه های قیمت گذاری مشخصی را برای گروهی از مشتریان در اختیار کاربران قرار می دهند. برنامه های وفاداری موجود را می توان مشاهده و برنامه های جدیدی را در پنجره برنامه وفاداری که از منوی محصولات ماژول قابل دسترسی است ، ایجاد کرد. در پنجره های ایجاد برنامه وفاداری ، کاربر می تواند نامی را مشخص کند و امتیازات هر دلار هزینه شده را ارائه دهد.

لیست قیمت

قیمت محصولات برای گروه های مختلف مشتری را می توان به طور جداگانه در سیستم عامل تعریف کرد. گزینه لیست قیمت محصولات به شما امکان می دهد قیمت های جدا شده را از مشتریان وفادار ، منظم و گاه به گاه دریافت کنند. منوی لیست قیمت ماژول صندوق فروشگاه از منو محصول ماژول قابل دسترسی است.

روش های پرداخت

پلت فرم اودوو با قابلیت ادغام خود برای افزودن پایانه های مختلف پرداخت به سیستم ، کاربر می تواند اصطلاحات مختلف پرداخت را برای اختصاص دادن انتخاب کند. در منوی تنظیمات ماژول صندوق فروش، کاربر می تواند سوئیچ های مختلف اصطلاحات پرداخت را که از قبل در سیستم عامل نصب شده است ، فعال کند. پایانه های پرداخت قابل قبول توسط اودوو در برنامه های  اودوو تعریف شده اند و کاربر می تواند نسخه قابل پرداخت را خریداری کرده و آن را نصب کند.


دسته بندی محصولات صندوق

کاربر می تواند دسته های محصول را برای عملیات فروش در شرکت ایجاد و اختصاص دهد. این دسته بندی به کاربران امکان می دهد تا با لیستی از محصولات اختصاص داده شده در سیستم مشاهده کنند. کاربر می تواند تمام دسته بندی های کالاهای فروش را که در منو تعریف شده مشاهده کند و دسته های جدید ایجاد کند.

مدیریت موجودی انبار

ماژول صندوق فروش اودوو می تواند از جنبه های نحوه توصیف موجودی کالا در سیستم کار کند. مدیریت موجودی را می توان بر اساس عملیات زمان واقعی یا پس از بسته شدن هر صندوق در آخر وقت به روز کرد. که تحت آن عملیات  آنی مناسب خواهد بود.

پایانه های پرداخت

همانطور که می دانید پلت فرم اودوو با قابلیت های یکپارچه سازی به کاربر اجازه می دهد تا نرم افزار و دستگاه های شخص ثالث را به همراه اودوو ایجاد کند که جنبه های پایانی پرداخت را در عملیات فروش در یک محیط خرده فروشی به ارمغان می آورد. اصطلاحات مختلف پرداخت را می توان به ترتیب از طریق برنامه ها و منوی تنظیمات بستر ، در سیستم عامل نصب و فعال کرد.

صورت حسابها و رسید مشتری

لیست قیمت برای عملکرد مدل صندوق فروشگاهی را می توان در منوی قیمت گذاری پیکربندی کرد ، در اینجا لیست قیمت مربوطه را می توان انتخاب کرد همراه با مالیات قیمت گذاری باید مستثنی یا گنجانده شود. لیست قیمت پیشرفته به همراه تخفیف دستی و جهانی را می توان اختصاص داد. علاوه بر این ، عملیات کنترل قیمت می تواند در سیستم عامل فعال شود.