مشاغل آنلاین


تماس با ما

مقدمه

استخدام یکی از کارهای تجاری است که حول کارهای متعدد اداری و پیگیری ها می چرخد. کاملاً خسته کننده است که تیم مدیریت استخدام بدون کمک نرم افزاری که به دنبال مراحل ثبت نام است ، مراحل استخدام را انجام دهد. منابع انسانی اودوو بر خلاف مقایسه با روش های سنتی استخدام ، کل فرایند استخدام در یک شرکت را به طور خودکار انجام می دهد و مدیریت آن را بسیار آسان تر می کند.

ماژول استخدام در اودوو به شما امکان می دهد برنامه ها را از طیف گسترده ای از منابع دریافت کنید ، جمع آوری داده های متقاضیان و انتخاب هوشمندانه آنها را آسان تر می کند. با کمک برنامه ، شخص می تواند به راحتی تجزیه و تحلیل کند که متقاضیان از کدام منبع می آید ، در نتیجه بودجه استخدام را مطابق با آن بهینه می کند. همچنین به شما امکان می دهد تا برنامه های ارسالی را ردیابی کرده و هر متقاضی را بر اساس یک پایگاه داده خودکار مهارت و پروفایل با اسناد نمایه شده برای آن منظور دنبال کنید.

موقعیت های شغلی

پس از نصب ماژول استخدام منابع انسانی اودوو، به زودی منویی با عنوان "موقعیت های شغلی" را مشاهده می کنید که به شما نمای کلی از تمام موقعیت های شغلی را که در حال حاضر استخدام می کنید ، ارائه می دهد.