ماژول فروش

اودوو تنها نرم افزاری در جهان است که به شما امکان می دهد تمام کانال های فروش خود مانند تجارت الکترونیکی فروش آنلاین ، CRM در داخل فروش. و محل فروش در فروشگاه را با هم ادغام کنید.

تماس با ما

مقدمه

تجارت، فرآیند فروش یا خرید محصول یا خدمات است. منظور از محصول چیست؟ محصول چیزی است که می تواند از طریق بازار به مشتری فروخته شود تا نیاز خریدار را برآورده کند. هنگامی که ما در مورد بازار خرده فروشی صحبت می کنیم ، یک محصول سهام است. در صنعت تولید ، یک محصول می تواند ماده اولیه یا مولفه بسته بندی  شده خریداری شده یا کالای نهایی برای فروش باشد. فروش یا خرید یک محصول یا خدمات ، جز لاینفک هر تجارت است. با در نظر گرفتن این مورد ، اودوو یک ماژول فروش کامل ایجاد کرده است تا کلیه عملیات مربوط به فروش را کاهش دهد. کلیه فعالیتهای مربوط به فروش شامل تولید قیمت ، تهیه سفارش فروش ، مدیریت قالب پیش فاکتور و سایر فعالیتها را می توان با کمک این ماژول انجام داد. وظیفه اصلی نرم افزار ای.آر.پی تولید محصول است. ای.آر.پی می تواند به سازماندهی محصولات در چارچوب بهتری کمک کند. اودوو با پشتیبانی از یک جناح عالی مدیریت محصول ، کارآمدترین پشتیبانی را برای مدیریت محصول به مشتریان تضمین می کند. اودوو ای.آر.پی می تواند به مشتری در دسته بندی محصولات بر اساس ویژگی های آن کمک کند. اودوو همچنین به ذکر نام محصول ، نوع محصول و وضعیت خرید محصول کمک می کند. یک ای.آر.پی کارآمد مانند اودوو همچنین به ذخیره جزئیات محصول از جمله قوانین سفارش مجدد ، مواد اولیه و جزئیات پیش نویس ساخت ، درخواست های مربوط به فروش و سفارشات خرید کمک می کند. اگر کالا قابل فروش باشد، در صورت موجود بودن کالا، پیش نویس درخواست تولید ذخیره می شود. اودوو همچنین مشتریان را قادر می سازد تصاویر متنوعی از محصول را ذخیره کنند. هنگامی که کاربر ماژول فروش را باز کرد و دکمه محصول را انتخاب کرد، کاربر می تواند محصولات جدید و سایر جزئیات را ایجاد کند.

بخشی از امکانات

رابط کاربری مدرن

تمام اطلاعات موردنیاز شما ، درصورت نیاز به یک رابط کاربری سریع و بصری که برای فروشندگان طراحی شده است .

کاهش ورود اطلاعات

فقط با چند کلیک پیش فاکتور ارسال کنید. پیش فاکتور ها را از همان صفحه به سفارشات و فاکتورهای فروش تبدیل کنید. با برنامه   CRM ادغام می شود تا جریان فروش شما را از صلاحیت تا پایان کار مدیریت کند.

ایجاد پیش فاکتورهای حرفه ای

در چند ثانیه یک پیش فاکتور تمیز ایجاد کنید. از محصولات از پیش تعریف شده ، لیست قیمت ها و الگوها استفاده کنید تا به فروشندگان شما کمک کند کارایی بیشتری داشته باشند. 

پیشنهادات فروش 

پیشنهادات فروش بهینه شده اند تا با پیشنهاد گزینه های اضافی ، محصولات اضافی ، اعمال محرک های بسته شدن ، تخفیف ها و غیره ، به شرکت شما در فروش بیشتر کمک کنند.

پیش فاکتورها 

پیش فاکتورها را با یک کلیک به سفارشات فروش تبدیل کنید یا اجازه دهید مشتریان خود این کار را با پیش فاکتور های آنلاین و امضای دیجتالی اودوو انجام دهند. با امکان تغییر سفارشات فروش، فروش بسته محصول و ارسال سفارشات جزئی ، در وقت صرفه جویی کنید.

پرتال مشتریان 

به مشتریان امکان دسترسی به پورتال آنلاین را برای مشاهده پیش فاکتور ، سفارشات فروش و پیگیری وضعیت سفارشات تحویل در زمان واقعی خود بدهید .


زمانبندی فعالیت ها 

پیش فاکتورها و سفارشات کلیدی را فقط با یک کلیک دنبال کنید و براساس فعالیت های مربوطه هشدار دریافت کنید. 

موبایل

از رابط تلفن همراه اودوو  برای فروش در جاده استفاده کنید .

اخطارهای فروش

قبل از ارسال قیمت به مشتریان خاص یا محصولات خاص ، اخطارها را دریافت کنید .

قالب پیش فاکتور

فقط با چند کلیک الگوهای پیش فاکتور سفارشی را طراحی کنید و برای صرفه جویی در وقت دوباره از آنها استفاده کنید.

امضای الکترونیکی

با امضای الکترونیکی سریعتر بفروشید و به مشتریان خود اجازه می دهید قیمت های شما را بصورت آنلاین بررسی و امضا کنند .

مدیریت فاکتورها از سفارشات فروش    

فاکتور مقادیر سفارش داده شده یا تحویل داده شده، براساس زمان و مواد. شرایط پرداخت را توسط مشتری یا فاکتور مدیریت کنید. به راحتی پیش فاکتور را پیگیری و پیگیری کنید. 

قراردادها

هر مرحله از قرارداد مانند فاکتور ، تمدید و افزایش را دنبال کنید. برای مدیریت فاکتورهای تکراری مانند عضویت یا قرارداد خدمات ، هشدارهای تمدید قرارداد و گزینه های قرارداد و همچنین ردیابی درآمد دوره ای از طریق داشبورد ، کاملاً با اشتراک های اودوو تلفیق شده است .

ارتباطات از طریق ایمیل                     

تمام ارتباطات ایمیل خود را که به صورت خودکار به سفارش مشتری مرتبط می شوند ، مشاهده کنید ، به شما امکان می دهد بحث ها را ردیابی کنید و با کارایی بیشتری مذاکره کنید .