مجوزها و تقدیر نامه ها

امروزه هر سازمان یا شرکتی جهت رسیدن به اهداف خود نیاز به مجوز و گواهینامه هایی دارد تا بر اساس این مجوز ها خود را به اهدافش نزدیکتر نماید. گواهینامه و مجوز ها هر شرکت و زیر مجموعه مربوط به آن شرکت، نشان از توانایی و تخصص آن مجموعه دارد. در این راستا و در جهت نیل به اهداف، شرکت توسعه گران نرم افزار آذربایجان نیز از بدو تاسیس اقدام به دریافت آنها نموده است که نمونه هایی از آنها عبارتند از:

عضویت در شورای عالی انفورماتیک کشور

شرکت توسعه گران نرم افزار از بدو تاسیس خود در سال 1381 اقدام به اخذ مجوز فعالیت از مراجع تخصصی نموده است که مهمترین آن شورای عالی انفورماتیک کشور می باشد.

در حال حاضر شرکت دارای رتیه 2 در تولید نرم افزارهای سفارش مشتری می باشد.

عضویت در مجمع بين المللي ايران براي فردا

مجمع بین المللی ایران برای فردا متشکل از 100 شرکت تراز اول کشور می باشد که در کشورهای مختلف حضور فعال دارند شرکت توسعه گران نرم افزار نیز یکی از شرکتهائی است که عضو این تشکل بین المللی می باشد .

عضویت در نظام صنفي رايانه اي

این شرکت از بدو تاسیس سازمان نظام صنفی رایانه ای استان حضور فعالی در این تشکل صنفی داشته و مسئولیت کمیسیون نرم افزار آن را در دوره های مختلف بر عهده داشته است.

عضویت در هیئت مدیره انجمن کارآفرینان

این شرکت به عنوان یکی از شرکتهای فعال فناوری اطلاعات در سالهای 1385 و 1386 توانست رتبه اول کارآفرینی فناوری اطلاعات و ارتباطات را به دست آورد در همین راستا به عنوان عضو هیئت مدیره انجمن کارآفرینان استان در استان آذربایجان شرقی انتخاب شده و نقش فعالی را در این انجمن ایفا می نماید.

عضویت در هیئت مدیره کنسرسیوم شرکتهای ICT

کنسرسیوم شرکتهای ICT یکی از بزرگترین کنسرسیوم های فناوری اطلاعات کشور می باشد که با تلاش و حمایت استانداری آذربایجان شرقی با حضور فعال 11 شرکت استانی به ثبت رسیده است. این کنسرسیوم طرحهای بزرگ استانی را در دست اجرا دارد که از آن جمله می توان به طرح ملی ICT روستائی اشاره نمود.

عضویت در اتحاديه خدمات کامپيوتر و انفورماتيک

این شرکت در راستای نقش آفرینی در مجامع تخصصی استان از سال 1382 عضو اتحادیه خدمات کامپیوتر استان می باشد و برای 3 دفتر فعال خود مجوز فعالیت از این اتحادیه دریافت نموده است.


استقرار در پارک علم و فناوري آذربایجان شرقی

توسعه گران از سال 81-85 در مرکز رشد فناوری اطلاعات پارک علم و فناوری آذربایجان شرقی حضور فعال داشته است و در حال حاضر به عنوان یکی از شرکتهای فعال و تحت حمایت پارک با این مجموعه همکاری دارد 

پروانه بهره برداری تولید نرم افزار

گستردگی تولیدات نرم افزاری شرکت توسعه گران باعث گردید که این شرکت به عنوان یک واحد صنعتی تولید کننده نرم افزار شناسائی شده و موفق به اخذ پروانه بهره برداری تولید نرم افزار از وزارت صنایع و معادن شود.


نوآوری و اختراع

این شرکت با اتکا با کادر علمی و مجرب خود چندین اختراع کاربردی را در حوزه تخصصی فناوری اطلاعات به ثبت رسانده است.

طرحهای پژوهشی ملی

شرکت توسعه گران نرم افزار با استفاده از دانش اساتید مختلف توانسته است طرحهای مختلف پژوهشی را با ادارات و سازمانهای مختلف از جمله پارک علم و فناوری آذربایجان شرقی و شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان به انجام رساند .


رئیس گروه هلدینگ فناوری اطلاعات

توسعه گران نرم افزار آذربایجان بزرگترین شرکت هلدینگ فناوری اطلاعات، الکترونیک و مخابرات شرکت سرمایه گذاری فاتحان عصر تدبیر است که سالهاست هدایت 6 شرکت زیرمجموعه هلدینگ را بر عهده دارد.

مقالات و پژوهشهای بین المللی

ترکیب علمی هیئت مدیره و مدیران ارشد شرکت توسعه گران باعث شده است که این شرکت دهها مقاله علمی را در ژورنالها و کنفرانسهای بین المللی به اسم خود به ثبت برساند .